0 prona te gjetura

Shesim Kapanon ne Autostraden Tirane - Durres, prane City Park

ID : 241TR1740

Tirane, Shesim Kapanon ne Autostraden Tirane - Durres, prane City Park. Kapanoni me siperfaqe 1740m2 dhe lartesi 7m, eshte i paisur me zyra me siperfaqe 450 m2. Ambienti ka oborr te rrethuar me siperfaqe 3400 m2. Kapanoni dhe oborri jane te shtruar ne beton. Objekti eshte i pershtatshem per ushtrim aktiviteti. Ambienti ka cilesi te larte ndertimi dhe akses te menjehershem ne autostrade, me dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 850000 Euro.

Adresa :

Autostrada Tirane-Durres
Vore

Qyteti : Vore

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 850 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 1 740 m²
Banjo 0
Kati N/A
Nr i kateve 1
Orientimi Lindje Perendim
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate