0 prona te gjetura

Shesim Apartament 1+1 ne Bulevardin Gjergj Fishta, prane ures teknologjike.

ID : 2453073067

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Bulevardin Gjergj Fishta, prane ures teknologjike. Apartamenti me siperfaqe 67 m2 eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome dite, 1 banjo dhe 1 ballkon. Prona ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri, eshte e shtruar ne pllake, e mobiluar, ka orientim ne Perendim, 1 AC. Apartamenti ka dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 72000 Euro.

 

Adresa :

Bulevardi Gjergj Fishta
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 7/3

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 72 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 67 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 7
Orientimi Perendim
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate