0 prona te gjetura

Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Ali Demi, prane fushave.

ID : 2452011108

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Ali Demi, prane fushave. Apartamenti me siperfaqe 109 m2 eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome dite, 2 banjo dhe 1 ballkon. Prona ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri, eshte e shtruar ne pllake, pjeserisht e mobiluar, ka orientim ne Jug-Perendim. Ne cmimi perfshihet ne nje post parkimi i mbyllur ne garazh.

Cmimi 125 000 Euro/ I diskutueshem.

 

Adresa :

Rruga Ali Demi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 1/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Parkim

Info Financiare :

Cmimi 125 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 109 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 5
Orientimi Jugperendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate