0 prona te gjetura

SHITJE / Shesim Apartament 3+1 ne Rrugen Qemal Stafa, prane Prokurorise se Pergjithshme.

ID : A184022134

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rrugen Qemal Stafa, prane Prokurorise se Pergjithshme. Apartamenti me siperfaqe 134m2, i organizuar ne 3dhome gjumi, 1 dhome ndenje, 2 wc dhe 1blk . Prona ndodhet ne katin e 2 -te te nje pallati te ri, bosh, me dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 190000 Euro.

 

 

Adresa :

Rruga Qemal Stafa
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/2

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 190 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 134 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati 2
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate