0 prona te gjetura

Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Ali Demi, prane News 24.

ID : 359012076

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Ali Demi, prane News 24. Apartamenti me siperfaqe 76 m3 eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome dite, 1 banjo dhe 1 ballkon. Prona ndodhe ne katine e 7-te te nje pallati te ri, eshte i shtruar ne pllake, shitet bosh, eshte i pabanuar me pare. Apartamenti ka dokumenta re rregullta pronesi dhe ndodhet ne nje zone te qete te Tiranes.

Cmimi 40000 Euro.

 

Adresa :

Rruga Ali Demi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 1/2

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 40 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 76 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 7
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate