0 prona te gjetura

SHITJE / Apartament 2+1 ne Rrugen e Kavajes, prane Kishes Ortodokse

ID : A185071095

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rrugen e Kavajes, prane Kishes Ortodokse. Apartamenti me siperfaqe 95m2, i organizuar ne 2dhome gjumi, 1 dhome ndenje, 1 wc, 1blk dhe 1 depo. Prona ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ekzistues, e pa rikonstruktuar, bosh, me dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 93000 Euro.

 

Adresa :

Rruga e Kavajes
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 7/1

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore

Info Financiare :

Cmimi 93 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 95 m²
Banjo 1
Kati 2
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate