0 prona te gjetura

Shesim Apartament ne Rr. Liman Kaba, prane Liqenit.

ID : 605053159

Tirane, Shesim Apartament ne Rr. Liman Kaba, prane Liqenit. Apartamenti me siperfaqe 159 m2 eshte I organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome dite, 1 dhome garderobe, 2 banjo dhe 2 ballkone. Prona ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, i ndertuar sipas standarteve me te fundit te ndertimit, eshte i shtruar ne parket druri, shume mire i ndricuar nga drita natyrale. Apartamenti ka orientim ne Lindje-Perendim, sistem alarmi, shitet bosh.

Cmimi 214 000 Euro.

 

Adresa :

Rruga Liman Kaba
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/3

Specifikime te tjera :

  • Ashensor

Info Financiare :

Cmimi 214 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 159 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 2
Orientimi Lindje Perendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate