0 prona te gjetura

SHITJE / Apartament 1+1 ne Blv Bajram Curri, prane Brrylit

ID : A183011051

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Blv Bajram Curri, prane Brrylit. Apartamenti me siperfaqe 51m2, i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, 1 wc dhe 1blk. Prona ndodhet ne katin e 1-te te nje pallati te ekzistues, e shtruar ne pllake, bosh, me dokumenta te rregullta pronesie. 

Cmimi 43500 Euro.

 

 

 

 

Adresa :

Bulevardi Bajram Curri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 1/1

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 43 500 €

Detajet :

Siperfaqe 51 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 1
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate