0 prona te gjetura

Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Rrapo Hekali, prane Big Market.

ID : 604053113

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Rrapo Hekali, prane Big Market. Apartamenti me siperfaqe 113 m2 eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome dite, 2 banjo dhe 2 ballkone. Prona ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, eshte e shtruar ne pllake, i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne nje zone te zhvilluar prane cdo sherbimi, ka dokumenta te rrregullta pronesie.

Cmimi 850 Euro/m2 .

 

Adresa :

Rruga Rrapo Hekali
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/3

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 96 050 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 113 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 2

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate