0 prona te gjetura

Shesim Apartament 2+1 ne Rezidencen Vala Mar, Gjiri i Lalezit

ID : 081DR077

“Vala Mar Residence” ndodhet në një zonë Elitare të detit Adriatik, prane gjirit te Lalzit, e paprekur nga turizmi masiv, vetëm 38 km nga aeroporti ndërkombëtar i Rinasit dhe 42 km nga kryeqyteti, Tiranë.

“Vala Mar Residence” do të jetë një resort fantastik, ku apartamentet edhe vilat do të jenë të rrethuara nga pishat edhe me pamje nga deti, buze plazhit me rere te paster. E gjithë zona gëzon facilitet e nevojshme, si psh: rrjet energjitik, infrastrukturë rrugore, rrjet ujësjellësi, impiant për pastrimin e mbetjeve etj. Ka dhe shërbime te tjera, si bar - restorant, spa, pishinë, qendër shëndetësore, ambiente rekreacioni, qendra argëtimi, etj.

Apartament 2+1+1WC+1blk, me siperfaqe 77m2, i shtruar ne parket dhe pllake, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte bosh, I pabanuar me pare, parkim i perfshire ne cmim, me dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 69000 Euro.

Adresa :

Vala Mar Residence
Durres

Qyteti : Durres

Specifikime te tjera :

  • Parkim

Info Financiare :

Cmimi 69 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 77 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 3
Orientimi Lindje Perendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate