0 prona te gjetura

SHITJE / Apartament 1+1 ne Rr. e Barrikadave.

ID : A182091046

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. e Barrikadave. Apartamenti me siperfaqe 46 m2, i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, 1 wc dhe 1blk. Prona ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues, e shtruar ne pllake ekzistuese dhe parket, bosh, me dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 53000 Euro.

 

Adresa :

Rruga e Barrikadave
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 9/1

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore

Info Financiare :

Cmimi 53 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 46 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 3
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate