0 prona te gjetura

Shesim Toke tek Gjiri i Lalzit.

ID : 102DR999

Durres, Shesim Toke tek Gjiri i Lalzit. Toka me siperfaqe 999 m2 ndodhet shume prane detit dhe rruges kryesore. Ka dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 99900 Euro.

 

Adresa :

Durres
Durres

Qyteti : Durres

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 99 900 €

Detajet :

Siperfaqe 999 m²
Banjo 0
Kati N/A
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate