0 prona te gjetura

Shesim Toke ne Spille Plazh.

ID : 103DR245

Kavaje, Shesim Toke ne Spille Plazh. Toka ndodhet shume prane detit dhe rruges automobilistike, ka siperfaqe 245 m2. Prona ka dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 22000 Euro.

 

Adresa :

Kavaje Spille
Kavaje

Qyteti : Kavaje

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 22 000 €

Detajet :

Siperfaqe 245 m²
Banjo 0
Kati N/A
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate