0 prona te gjetura

Shesim Vile 3 Kat ne Rr. Tirane-Fushe Kruje, prane Ures se Gjoles

ID : 074KR810

Fushe Kruje, Shesim Vile 3 Kat ne Autostraden Tirane-Fushe Kruje, prane Ures se Gjoles. Vile me siperfaqe totale ndertimi 810m2 dhe oborr me siperfaqe 2000m2, eshte e shtruar ne beton. 
Vila organizohet ne 12 dhoma gjumi+2 dhome ndenje+2 ambiente gatimi+ 6WC+8 ballkone. 
Vila eshte  e organizuar me shkalle te brendshme, ka oborr te ne te dy anet e viles, me dokumenta te rregullta pronesie. 
Cmimi 250000 Euro.

Adresa :

Rruga Tirane - Fushe Kruje
Krujë

Qyteti : Krujë

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 250 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 810 m²
Dhoma 12
Banjo 6
Kati N/A
Nr i kateve 3
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate