0 prona te gjetura

SHITJE / Apartament 1+1+ dhome gatimi, ne Rr. Mati Logoreci, prane fushave te futbollit

ID : 2570112070

Tirane, Shesim Apartament 1+1+ dhome gatimi, ne Rr. Mati Logoreci, prane fushave te futbollit. Apartamenti me siperfaqe 68m2, i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, dhome gatimi, 1 wc dhe 1 blk. Prona ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues, e shtruar ne pllake, e pa rikonstruktuar, bosh, me dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 41000 Euro.

 

Adresa :

Rruga Mati Logoreci
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 11/2

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 41 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 68 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 2
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate