0 prona te gjetura

SHITJE / Apartament 2+1 ne Rr. Myslym Shyri, prane Tregut Cam

ID : A180101075

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Myslym Shyri, prane Tregut Cam. Apartamenti me siperfaqe 75m2, i organizuar ne 2 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, 1 wc dhe 1blk. Prona ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati eksistues, e shtruar ne pllake, ka 2AC, i mobiluar, me dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 90000 Euro.

 

 

Adresa :

Rruga Myslym Shyri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/1

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 90 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 75 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 4
Orientimi Jug
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate