0 prona te gjetura

Shesim Ambient Zyre ne Rr. Kavajes.

ID : 240101200

Tirane, Shesim Ambient Zyre ne Rr. Kavajes. Ambient Dubleks me siperfaqe totale 200m2, i shtruar me parket, me shkalle te brendshme, ndodhet ne nje pallati te ri. Ambienti eshte i organizuare ne 5 dhoma, WC dhe recepsion per cdo kat. Ambienti ka sistem kondicionimi ne cdo dhome, internet, sistem alarmi, anti-zjarr dhe sistem kamera sigurie. I pershtatshem per cdo lloj biznesi. Mundesi parkimi kundrejt pageses. 

Cmimi 320 000 Euro.

 

Adresa :

Rruga e Kavajes
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 320 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 200 m²
Zyra 5
Banjo 2
Kati 7
Orientimi Veriperendim
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate