0 prona te gjetura

Shesim Apartament 2+1 ne Vlore, prane Ujit te Ftohte.

ID : 087VL087

Vlore, Shesim Apartament 2+1 ne Vlore, prane Ujit te Ftohte. Apartamenti me siperfaqe 87 m2 eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome dite, 1 WC dhe 1 ballkon. Prona ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, eshte e shtruar ne pllake, ka orientim ne Lindje. Apartamenti ndodhet prane detit, brenda nje kompleksi te sapo perfunduar. Ka dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 65000 Euro.

 

Adresa :

Vlore, prane Ujit te Ftohte.
Vlore

Qyteti : Vlore

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 65 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 87 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 2
Orientimi Lindje
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate