0 prona te gjetura

Shesim Apartament 1+1 ne Vlore, prane Ujit te Ftohte.

ID : 088VL062

Vlore, Shesim Apartament 1+1 ne Vlore, prane Ujit te Ftohte. Apartamenti me siperfaqe 62 m2 eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome dite, 1 WC dhe 1 ballkon. Prona ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, eshte e shtruar ne pllake, ka orientim ne Lindje. Apartamenti ndodhet prane detit, brenda nje kompleksi te sapo perfunduar. Ka dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 46500 Euro.

 

Adresa :

Vlore
Vlore

Qyteti : Vlore

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 46 500 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 62 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 2
Orientimi Lindje
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate