0 prona te gjetura

Shesim Apartament 3+1 ne Blv. Bajram Curri, prane Shkolles Besnik Sykja.

ID : 600054138

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Blv. Bajram Curri, prane Shkolles Besnik Sykja. Apartamenti me siperfaqe 138 m2 eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome dite, 2 WC dhe 2 ballkone. Prona ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues, eshte i shtruar ne pllake dhe parket, i mobiluar, 1 AC, ka orientim ne Lindje-Perendim. Apartamenti ka dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 110400 Euro.

 

Adresa :

Bulevardi Bajram Curri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/4

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 110 400 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 138 m²
Dhoma 3
Banjo 0
Kati 3
Orientimi Lindje Perendim
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate