0 prona te gjetura

SHITJE / Apartament 2+1+ Garsoniere ne Rr. Sulejman Delvina, prane Postes Nr.8

ID : A173052173

Tirane, Shesim Apartament 2+1+ Garsoniere ne Rr. Sulejman Delvina, prane Postes Nr.8. Apartamenti me siperfaqe 118m2, i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 wc dhe 1 bllk. Grasoniere me siperfaqe 55m2. Prona ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, e shtruar ne pllake, e mobiluar, 3 AC, ka dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 175000 Euro.

 

 

Adresa :

Ruga Sulejman Delvina
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/2

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 175 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 173 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati 3
Nr i kateve 13
Orientimi Jug
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate