0 prona te gjetura

Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Ibrahim Rugova, prane Shallvareve.

ID : 597101106

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Ibrahim Rugova, prane Shallvareve. Apartamenti me siperfaqe 106 m2 eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome dite, 1 WC dhe 1 ballkon. Prona ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues, eshte i shtruar ne pllake, shitet bosh, ka dokumenta te rregullta pronesie. Apartamenti ndodhet ne qender te Tiranes, cdo sherbim e ka prane.

Cmimi 140 000 Euro.

 

Adresa :

Rruga Ibrahim Rugova
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/1

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 140 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 106 m²
Dhoma 3
Banjo 1
Kati 2
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate