0 prona te gjetura

Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Jordan Misja, prane Gener 2.

ID : 2450093056

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Jordan Misja, prane Gener 2. Apartmenti me siperfaqe 64 m2 eshte e organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome dite, 1 banjo dhe 1 ballkon. Prona ndodhet ne katin e 1-re banim te nje pallati ri, eshte e shtruar ne pllake, e mobiluar, 1 AC. Apartamenti ka dokumenta te rregullta pronesie, ndodhet jo shume larg qendres, cdo sherbim e ka prane.

Cmimi 47500 Euro.

 

Adresa :

Rruga Jordan Misja
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 9/3

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 47 500 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 64 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 1

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate