0 prona te gjetura

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Myslym Shyri, prane Drejtorise se Policise

ID : 593101106

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Myslym Shyri, prane Drejtorise se Policise. Apartament me siperfaqe 106m2, i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 wc dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri, i shtruar ne pllake, bosh, me dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 190800 Euro.

Adresa :

Rruga Myslym Shyri
Tirane

Qyteti : Tirane

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 190 800 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 106 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 6
Nr i kateve 10
Orientimi Veri
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate