0 prona te gjetura

SHITJE / Apartament 2+1 ne Blv. Bajram Curri, prane Kinema Agimi

ID : A170051110

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Blv. Bajram Curri, prane Kinema Agimi. Apartament me siperfaqe 110m2, i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 wc dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri, i shtruar ne parket, i mobiluar, sister chiller, me dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 165000 Euro.

 

 

Adresa :

Bulevardi Bajram Curri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 165 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 110 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 4
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate