0 prona te gjetura

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Qamil Guranjaku, prane Liceut.

ID : 590021091

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Qamil Guranjaku, prane Liceut. Apartamenti me siperfaqe 91 m2 eshte i organizuar ne 2 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, 1 banjo dhe 1 ballkon. Prona ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati ekzistues, eshte e shtruar ne pllake, ka 1AC, ka orientim ne Perendim dhe dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 108000 Euro.

 

Adresa :

Rruga Qamil Guranjaku
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 108 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 91 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 6
Orientimi Perendim
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate