0 prona te gjetura

Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Ali Demi, prane fushave.

ID : 2447011082

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Ali Demi, prane fushave. Apartamenti me siperfaqe 82 m2 eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome dite, 1 banjo dhe 1 ballkon. Prona ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri i sapo perfunduar, ka orientim ne Jug-Lindje, shitet bosh. Ka hapesire parkimi te mbyllur ne garazh te pefshire ne cmim.

Cmimi 70 000 Euro.

 

Adresa :

Rruga Ali Demi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 1/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Parkim

Info Financiare :

Cmimi 70 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 82 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 4
Orientimi Juglindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate