0 prona te gjetura

Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Isuf Elezi, prane bllokut te vilave Selite.

ID : 104054160

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Isuf Elezi, prane bllokut te vilave Selite. Apartamenti me siperfaqe 160 m2 eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 banjo dhe 1 ballkon. Prona ndodhet ne katin e 2-te te nje vile, eshte e shtruar ne pllake,ka oxhak funksional, ka orientim ne Jug, mundesi parkimi ne, oborr te gjelberuar. Apartamenti shitet bosh, ndodhet ne nje zone te qete prane vilave rezidenciale.

Cmimi 130 000 Euro.

 

Adresa :

Rruga Isuf Elezi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/4

Specifikime te tjera :

  • Parkim

Info Financiare :

Cmimi 130 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 160 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati 2
Orientimi Jug

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate