0 prona te gjetura

Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Medar Shtylla, prane komplesit Kristal.

ID : 099053150

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Medar Shtylla, prane komplesit Kristal. Apartamenti me siperfaqe 125m2 eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome dite, 2 banjo dhe 1 verande me siperfaqe 25 m2. Prona ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri, eshte totalisht i mobiluar, ka orientim gjeografik ne Jug- Lindje, eshte e shtruar ne parket, ka dokumenta te rregullta pronesie. Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete, te zhvilluar dhe larg zhurmave te qendres. Ka mundesi per 2 hapesire parkimi kundrejt pageses.

Cmimi 179000 Euro.

 

Adresa :

Rruga Medar Shtylla
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/3

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 179 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 150 m²
Dhoma 2
Banjo 0
Kati 4
Orientimi Juglindje
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate