0 prona te gjetura

Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Kodra e Diellit, prane Kopshit Botanik.

ID : 351F083

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Kodra e Diellit, prane Kopshit Botanik. Apartamenti me siperfaqe 83 m2 eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, 1 banjo dhe 1 ballkon. Prona ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, e shtruar ne parket, totalisht i mobiluar, me dokumenta te rregullta pronesie. Mundesi parkimi me pagese.

Cmimi 93000 Euro.

 

Adresa :

Rruga Kodra e Diellit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 93 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 83 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 3
Orientimi Lindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate