0 prona te gjetura

Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Bardhyl, prane Oslos.

ID : 585031085

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Bardhyl, prane Oslos. Apartamenti me siperfaqe 85 m2 eshte I organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome dite, 1 banjo dhe 1 ballkon. Prona ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati ekzistues, eshte e shtruar ne pllake dhe parket, i mobiluar, 4 AC, ka orientim ne Lindje-Perendim. Apartamenti ka dokumenta te rregullta pronesie, ndodhet ne nje zone te zhvilluar, te gjithe sherbimet dhe transporti publik jane prane.

Cmimi 77000 Euro.

 

Adresa :

Rruga Bardhyl
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 3/1

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 77 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 85 m²
Dhoma 3
Banjo 1
Kati 6
Orientimi Lindje Perendim
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate