0 prona te gjetura

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Myslym Shyri, prane 21 Dhjetorit

ID : 237071153

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Myslym Shyri, prane 21 Dhjetorit. Ambienti me siperfaqe 153m2, eshte i organizuar ne 2 hapesira, 1 hapesire ne katin perdhe, 1 bodrum dhe 1 banjo. Prona ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, eshte e orientuar nga Veriu, e shtruar ne pllake, e pershtatshme per cdo lloj biznesi.

Cmimi 220000 Euro.

 

Adresa :

Rruga Myslym Shyri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 7/1

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 220 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 153 m²
Zyra 2
Banjo 1
Kati 0
Orientimi Veri
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate