0 prona te gjetura

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Barrikadave, prane Gjimnazit Sami Frasheri

ID : 238091040

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Barrikadave, prane Gjimnazit Sami Frasheri. Ambienti me siperfaqe 40 m2, eshte i organizuar ne 1 hapesire dhe 1 banjo. Prona ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri,bosh, e shtuar me pllake pershtateshme per cdo lloj biznesi. Ka dokumentacion te rregullt pronesie.

Cmimi 88000 Euro.

 

Adresa :

Rruga e Barrikadave
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 9/1

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 88 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 40 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 0
Orientimi Jug
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate