0 prona te gjetura

Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Abdyl Frasheri, prane Sheshit Willson.

ID : 587051135

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Abdyl Frasheri, prane Sheshit Willson. Apartamenti 3+1+1garderobe+2WC+1Blk, me siperfaqe 135m2, eshte i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri. Prona ka 3AC, i mobiluar, orientohet ne Jug, ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te qytetit, prane te gjitha sherbimeve.
Cmimi 320000 Euro.


Adresa :

Rruga Abdyl Frasheri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke
  • Lavastovilje
  • Pamje nga rruga kryesore

Info Financiare :

Cmimi 320 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 135 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati 7
Orientimi Jug
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate