0 prona te gjetura

Tirane, Shesim Apartament ne Rr. Sulejman Delvina, prane Postes numer 8

ID : 586052135

Tirane, Shesim Apartament ne Rr. Sulejman Delvina, prane Postes numer 8. Apartamenti 2+1+2WC+2blk, me siperfaqe 135m2, eshte i shtruar ne parket dhe ne pllake, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Apartamenti ka 3 AC, eshte i mobiluar, orientohet ne Lindje-Perendim .

Cmimi 150000 Euro.

 

Adresa :

Rruga Sulejman Delvina
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/2

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Cmimi 150 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 135 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 3
Nr i kateve 7
Orientimi Lindje Perendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate