0 prona te gjetura

Shesim Vile 3 Kat ne Rr. Alajdin Frasheri, prane Liqenit te Farkes

ID : 2446012266

Tirane, Shesim Vile 3 Kat ne Rr. Alajdin Frasheri, prane Liqenit te Farkes. Vile me siperfaqe totale ndertimi 266m2 dhe oborr me siperfaqe 248m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket.

Kati 1-re i viles organizohet ne dhome ndenje dhe gatimi+1WC.

Kati i 2-te ka 2 dhoma gjumi, 2 ballkone dhe 1 WC.

Kati i 3-te ka 2 dhoma gjumi, 1 WC dhe ballkon.

Vila eshte e mobiluar, e organizuar me shkalle te brendshme, oxhak funksional dhe pishine, ka oborr te gjelberuar, mundeson parking te mbyllur dhe te hapur ne oborr.

Cmimi 135000 Euro.

 

Adresa :

Rruga Alajdin Frasheri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim

Info Financiare :

Cmimi 135 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 266 m²
Dhoma 5
Banjo 5
Kati N/A
Nr i kateve 3
Orientimi Juglindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate