0 prona te gjetura

SHITJE / 2+1 ne Rr. Besim Alla, prane Pallateve Cabej

ID : A167K097

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Besim Alla, prane Pallateve Cabej. Apartament me siperfaqe 97m2, i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 wc dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri, i shtruar ne parket, totalisht i mobiluar, sistem chiller ngrohje-ftohje.  Apartamenti ka dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 65000 Euro.

 

Adresa :

Rruga Besim Alla
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 6

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 65 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 97 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 8
Orientimi Jugperendim
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate