0 prona te gjetura

Tirane, Shesim Vile 2 Kat ne Kamez Kamez.

ID : 2445K137

Tirane, Shesim Vile 2 Kat ne Koder Kamez. Vile me siperfaqe 274m2 dhe oborr me siperfaqe oborri 561m2, eshte e shtruar ne pllake. Kati i 1-re i viles organizohet ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje dhe nje banjo. Kati i 2-te organizohet ne dhoma gjumi, nje dhome ndenje, nje banjo dhe nje ballkon. Vila eshte bosh, e organizuar me shkalle te jashtme, ka mundesi parkimi.

Cmimi 110000 Euro.

 

Adresa :

Koder Kamez
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Kamez

Specifikime te tjera :

  • Parkim

Info Financiare :

Cmimi 110 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 274 m²
Dhoma 4
Banjo 2
Kati N/A
Nr i kateve 2
Orientimi Jug

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate