0 prona te gjetura

Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Luigj Gurakuqi, prane 9-katsheve.

ID : 348022073

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Luigj Gurakuqi, prane 9-katsheve. Apartamenti me siperfaqe 73 m2 eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome dite, 1 banjo dhe 2 ballkone. Prona ndodhet ne katin e 15-te te nje pallati te ri, eshte e shtruar ne pllake, ka orietim ne Lindje-Perendim. Apartamenti shitet bosh ndodhet ne qender te Tiranes, prane cdo sherbimi dhe ka dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 100 000 Euro I Diskutueshem.

 

Adresa :

Rruga Luigj Gurakuqi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/2

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 100 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 73 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 15
Orientimi Lindje Perendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate