0 prona te gjetura

Shesim Toke Truall ne Rrugen Nacionale Tirane-Kukes

ID : 4134MR7108

Mirdite, Shesim Toke Truall ne Rrugen Nacionale Tirane-Kukes. Truall me siperfaqe 7108m2 i cili ndodhet ne terren fushor dhe ndertim me siperfaqe 54m2. Ka dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 350000 Euro. 

Adresa :

Autostrada Tirane-Kukes
Mirdite

Qyteti : Mirdite

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 350 000 €

Detajet :

Siperfaqe 7 108 m²
Banjo 0
Kati N/A
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate