0 prona te gjetura

SHITJE / Apartament 2+1 ne Rr. Muhamed Gjollesha, prane Zogut te Zi

ID : A166072082

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Muhamed Gjollesha, prane Zogut te Zi. Apartament me siperfaqe 82m2, i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 wc dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati ekzistues, i shtruar ne pllake dhe parket, bosh.  Apartamenti ka dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 77000 Euro.

 

 

Adresa :

Rruga Muhamed Gjollesha
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 7/2

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore

Info Financiare :

Cmimi 77 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 82 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 4
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate