0 prona te gjetura

Shesim Ambient Biznesi ne Rr.Myslym Shyri, prane BKT.

ID : 3204071100

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr.Myslym Shyri, prane BKT. Ambienti me siperfaqe 100 m2 eshte e organizuar ne 1 hapesire dhe 1 banjo. Dyqani eshte i shtruar ne pllake, ka pamje nga rruga kryesore, mundesi reklamimi dhe adrese te sakte. Prona ka dokumenta te rregullta pronesie, ka orientim ne Jug. Dyqani eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti biznesi.

Cmimi 600000 Euro.

 

Adresa :

Rruga Myslym Shyri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 7/1

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 600 000 €

Detajet :

Siperfaqe 100 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 0
Orientimi Jug
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate