0 prona te gjetura

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Arkitekt Kasemi, prane Brrylit

ID : 581023080

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Arkitekt Kasemi, prane Brrylit. Apartamenti me siperfaqe 80m2 eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 banjo dhe nje ballkon. Prona ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati ekzistues, eshte i shtruar ne pllake, ka 2 AC, eshte i orientuar nga Veri-Perendimi.

Cmimi 75000 Euro i Diskutueshem.

 

Adresa :

Rruga Arkitekt Kasemi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/3

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 75 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 80 m²
Dhoma 3
Banjo 1
Kati 1
Orientimi Veriperendim
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate