0 prona te gjetura

Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Sami Frasheri, prane Komisariatit te Policise.

ID : 236101038

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Sami Frasheri, prane Komisariatit te Policise. Ambienti me siperfaqe 38 m2 eshte i organizuar ne 1 hapesire dhe 1 banjo. Zyra ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, eshte i shtruar ne pllake, ka fasade xhami dhe mundesi reklamimi. Prona ka dokumenta te rregullta pronesie, ka orientim ne Lindje, shitet bosh.

Cmimi 87000 Euro i diskutueshem.

 

Adresa :

Rruga Sami Frasheri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/2

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 87 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 38 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 3
Orientimi Lindje
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate