0 prona te gjetura

Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Mujo Ulqinaku, prane bar Chriss.

ID : 580102116

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Mujo Ulqinaku, prane bar Chriss. Apartamenti me siperfaqe 116 m2 eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome dite, 2 banjo dhe 1 ballkon. Prona ndodhet ne katin e 4-rt te te nje pallati te ri, eshte e shtruar ne pllake, shitet pjeserisht e mobiluar. Apartamenti ndodhet ne qender, cdo sherbim e ka prane.

Cmimi 145000 Euro i diskutueshem.

Adresa :

Rruga Mujo Ulqinaku
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/2

Specifikime te tjera :

  • Ashensor

Info Financiare :

Cmimi 145 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 116 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati 4
Orientimi Perendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate