0 prona te gjetura

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Ded Gjo Luli, pas Muzeut Historik.

ID : 347091040

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Ded Gjo Luli, pas Muzeut Historik. Apartamenti me siperfaqe 40 m2, i organizuar ne 1 dhome gjumi, nje dhome ndenje dhe nje banjo. Prona ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati ekzistues, ka 1 AC, eshte i shturar ne pllake dhe eshte i mobiluar. Prona ka dokumenta te rregullta pronesie, ka orientim Veri- Jug, ndodhet ne qender te qytetit.

Cmimi 55000 Euro.

 

Adresa :

Rr Ded Gjo Luli
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 9/1

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Cmimi 55 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 40 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 7
Nr i kateve 7
Orientimi Veri Jug
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate