0 prona te gjetura

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. e Barrikadave, prane shkolles Sami Frasheri

ID : 578091112

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. e Barrikadave, prane shkolles Sami Frasheri. Apartamenti me siperfaqe 112 m2, i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 banjo dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri, ka 1 AC dhe eshte i shtruar ne pllake, i mobiluar. Prona ka dokumenta te rregullta pronesie, eshte e orientuar nga Perendimi dhe eshte shume prane qendres se qytetit.

Cmimi 134000 Euro.

 

Adresa :

Rruga Barrikadave
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 9/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 134 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 112 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 4
Nr i kateve 8
Orientimi Perendim
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate