0 prona te gjetura

SHITJE / Apartament 1+1 ne Rr. Ali Demi, prane shkolles 1 Maji

ID : A164011065

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Ali Demi, prane shkolles 1 Maji. Apartament me siperfaqe 65m2, i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, 1 wc dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati ekzistues, i shtruar ne pllake, bosh.  Apartamenti ka dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 60000 Euro.

 

 

Adresa :

Rruga Ali Demi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 1/1

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 60 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 65 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 1
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate