0 prona te gjetura

SHITJE / Dyqan ne Rr. Tefta Tashko Koco

ID : AB015023282

Tirane, Shesim Dyqan ne Rr. Tefta Tashko Koco. Ambient me siperfaqe 282m2, organizohet ne 1 hapesire dhe 1WC. Ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, i shtruar ne pllake, ndodhet buze rruges kryesore, me mundesi reklamimi dhe dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 2700 Euro/m2.


Adresa :

Rruga Tefta Tashko Koco
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/3

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 762 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 282 m²
Banjo 0
Kati 0
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate