0 prona te gjetura

SHITJE / Apartament 2+1 ne Rr. Bardhok Biba

ID : A161091120

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Bardhok Biba. Apartament me siperfaqe 120m2, i organizuar ne 2 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, 1 kuzhine, 2 wc dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues, i shtruar ne pllake, bosh.  Apartamenti ka dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 120000 Euro.

 

 

Adresa :

Rruga Bardhok Biba
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 9/1

Specifikime te tjera :

  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 120 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 120 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 3
Orientimi Jug Veri Perendim
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate